Beautiful Asma Villa With Pool

  • Wi-Fi
  • Kiságyak
  • Légkondicionálás
  • Háziállat nem engedélyezett

8 vendég befogadására alkalmas, a 4 hálószobás Beautiful Asma Villa With Pool Marrákes olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Musée Tiskiwin, körülbelül 7 km-re található.

A Beautiful Asma Villa With Pool magába foglal egy fürdőszobát mosógéppel.

A Marrákes városi szállás vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.

A Marrákes 3 km-re, a Golf Amelkis golfpálya pedig 3,1 km-re fekszik a szálláshelytől. A közelben található történelmi látnivalók közé tartozik a körülbelül egy 15 perces autóútra található Palácio da Bahia. A legközelebbi vasútállomás a Marrakesh, amely 11 km-re van a Marrákes városi szállástól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Beautiful Asma Villa With Pool Marrákes
Villa Azur
Csak mobilra érvényes ár

Villa Azur

188 m az ingatlantól
Villa Amelkis Avec Piscine - 4 Suites De Luxe A Marrakech
Csak mobilra érvényes ár

Villa Amelkis Avec Piscine - 4 Suites De Luxe A Marrakech

327 m az ingatlantól
Villa Palmera - 6 People - Pool - Marrakech
Csak mobilra érvényes ár

Villa Palmera - 6 People - Pool - Marrakech

629 m az ingatlantól
USD 355 USD 320
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    A szobákban

    • Légkondicionálás

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 14:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Hány vendéget tud fogadni a Beautiful Asma Villa With Pool?
      A Beautiful Asma Villa With Pool akár 8 vendég elszállásolására is alkalmas.
    • Van konyha a Beautiful Asma Villa With Pool területén?
      Igen, a Beautiful Asma Villa With Pool teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Beautiful Asma Villa With Pool Marrákes

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár